Dobrze spisali się w Halowych Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce

W dniach 24-24 marca młodzi sportowcy z SP5 brali udział w Halowych Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce, zorganizowanych przez OSIR w Gołdapi.

 

 

 

Rywalizowano w dwóch grupach wiekowych: rocznik 2009 i młodsi oraz 2007-2008; w 6 konkurencjach lekkoatletycznych: biegi na 25m, 2 i 3 okrążenia, rzut piłką lekarską, skok w dal/pięcioskok oraz sztafety.

Reprezentacja nasze szkoły pokazała się z bardzo dobrej strony zdobywając szereg medali złotych, srebrnych oraz brązowych a także punktowanych miejsc tuż za podium co w sumie dało naszej szkole pewne, drugie miejsce na podium w obu rocznikach.

Na szczególną uwagę zasługuje reprezentacja rocznika 2009 i młodsi, która składała się w większości z uczniów 4 i 5 klasy, ale bez kompleksów rywalizowała z uczniami klas 6 innych szkół, zdobywając złote medale, m.in w sztafecie dziewcząt i chłopców.

Uczniowie otrzymali dyplomy, statuetki i puchary.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych

Trener: Wojciech Cemel

 

Powiązane artykuły