Gołdapskie kino zostało doposażone

Dom Kultury w Gołdapi w 2021 roku zrealizował projekt pt. „Podniesienie standardów funkcjonowania oraz bezpieczeństwa sanitarnego Kina Kultura w Gołdapi”, dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej z Programu „Rozwój kin”, priorytetu „Modernizacja kin”.

 

Łączna kwota projektu to 121 745,00 zł, wysokość dofinansowania wynosi 60 754,00 zł.

W ramach projektu w Kinie Kultura został wymieniony ekran kinowy, aby dostarczyć widzom większy komfort oglądania filmów. Bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk, które w sterylny sposób zapewnią higienę i bezpieczeństwo funkcjonowania kina w czasie panującej pandemii.

Zakup wyświetlaczy LED do prezentacji repertuaru kina jest doskonałym przekazem promocji premier kinowych. Realizacja projektu pozwoliła także podnieść standard i bezpieczeństwo  pracy obsługi kina poprzez doposażenie  w klimatyzator do kabiny projekcyjnej, laptopa do sterowania projekcjami filmowymi, zestawu mebli biurowych i foteli ergonomicznych do kabiny projekcyjnej i kasy. Zakupiony został również zewnętrzny system wystawienniczy, do podjęcia  działań promocyjnych kina .

W sali kinowej zostały również zamontowane zestawy kotar z materiału akustycznego.

W kontekście zachodzących w gołdapskim kinie zmian mamy nadzieję, że będzie ono miejscem przyjaznym i komfortowym.

Zapraszamy na seanse do Kina Kultura

Powiązane artykuły