Potrącenie pieszego i dwie kolizje. Policja apeluje o ostrożność!

Dzisiaj od wczesnych godzin rannych gołdapscy policjanci pracowali na miejscu trzech zdarzeń drogowych. Pierwsze miało miejsce o 5:20 w Jeziorkach Wielkich na drodze numer 650.

 

 

Na miejscu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Policjanci obsługujący kolizję ustalili, że kierujący osobowym volkswagenem, 32-latek, chcąc ominąć zalegający na jezdni śnieg, zjechał na lewy pas jezdni i zderzył się czołowo z bmw.

Łącznie pojazdami podróżowały cztery osoby. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Do drugiego zdarzenia funkcjonariusze zostali skierowani o 6:45. Na drodze krajowej numer 65 w Kozakach auto wypadło z drogi. Na miejscu policjanci drogówki ustalili, że kierujący osobowym oplem, jadąc w kierunku Gołdapi nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, gdzie dachował.

Pojazdem podróżowało pięć osób. W tym przypadku również nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Trzecie zdarzenie miało miejsce na ulicy Bagiennej w Gołdapi. Kilka minut przed 7.00 doszło do potrącenia pieszego. Jak ustalili funkcjonariusze 52-letni mężczyzna, który był pasażerem osobowego peugeota miał wysiadać od strony środka jezdni wprost pod jadącego z naprzeciwka hyundaia. W wyniku zdarzenia pieszy z urazem nogi został przetransportowany do szpitala w Suwałkach.

Policja apeluje o rozwagę na drodze i o zachowanie szczególnej ostrożności.

KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły