Bezpłatny dostęp do serwisu Empik Go dla czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Baniach Mazurskich. Zapraszamy po odbiór kodów.

Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich umożliwia dostęp do aplikacji Empik Go, dzięki której Czytelnicy mogą uzyskać bezpłatne kody do ponad 70 000 ebooków, audiobooków i podcastów, w tym do unikalnych produkcji własnych Empik Go. Empik Go dostępny jest na: smartfonach, tabletach i czytnikach.

 

Jeśli nie jesteś jeszcze Czytelnikiem Naszej Biblioteki a chcesz korzystać z bezpłatnego dostępu do ebooków, audiobooków i podcastów Empik Go, zapisz się do Biblioteki.

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, zadania: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.

Powiązane artykuły