Wyjątkowe andrzejki w SP 5

Z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Szkolnego w piątek, 26 listopada w naszej szkole zostały zorganizowane, andrzejki szkolne.

 

Zabawa trwała od 8.00 do 11.00. W tym czasie, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, poszczególne klasy wraz z nauczycielami, brały udział w zabawach i wróżbach, które były prowadzone przez wcześniej wyznaczonych uczniów – przedstawicieli Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Szkolnego. Nie zabrakło też słodkiego „akcentu”.

Przybyli na spotkanie uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i pozostali pracownicy szkoły mogli zakupić coś słodkiego, a tym samym pomóc małemu mieszkańcowi naszego miasta.

Uzyskane ze sprzedaży słodkości pieniążki zasiliły konto chorego Julka. Udało się zebrać ponad 3 tysiące złotych! Warto przy tym nadmienić, że wszystkie wypieki, które pojawiły się podczas andrzejek, są wynikiem pracy uczniów i ich rodziców, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Julkowi życzymy duuuuuuuuuuuuuuuużo zdrowia!

Szkolne Koło Wolontariatu

Samorząd Szkolny


Aktualności

Powiązane artykuły