Czym się kierować wybierając cyfry na dom?

Umieszczanie cyfr na domu to wymóg prawny, który dotyczy każdego właściciela nieruchomości. Jednak pamiętajmy, że nie musimy go traktować jako przykrego obowiązku, który trzeba odhaczyć, a możemy stworzyć z niego coś dobrego. Cyfry na domu mogą tworzyć ciekawą i oryginalną ozdobę, wystarczy znaleźć te odpowiednie. Jakie powinny być cyfry na dom? Przeczytaj artykuł do końca!

Gdzie umieścić numer domu?

Numer domu, tak jak i tablicę z adresem, należy umieścić na frontowej ścianie budynku. Dzięki temu nawet przypadkowy przechodzień będzie mógł się zorientować, gdzie jest i w która stronę idzie. Jest to również ważne dla listonoszy, kurierów i dostawców jedzenia. Jeżeli nie odnajdą oni właściwego adresu, mogą nie dostarczyć ci przesyłki.

Jaki numer domu wybrać?

Początkowo wybór numeru domu może wydawać się prosty i ani odrobinę nieskomplikowany. Jednak, gdy chcesz się zagłębić w temat, może cię zaskoczyć, jak ważna jest to decyzja. Pierwszą istotną cechą jest wytrzymałość numeru. Zazwyczaj jest to zakup na lata bądź na cały okres mieszkania w danym domu. Aby faktycznie wytrzymały tak duży odcinek czasu w perfekcyjnym stanie, muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Cyfry na dom marki Cucudo zostają wykonane z niezwykle wytrzymałej aluminiowej płyty kompozytowej. Jest to materiał bazujący na twardym rdzeniu polietylenowym i zewnętrznych warstwach aluminium. Numer jest odporny na wszelkie warunki pogodowe oraz został dostosowany do długoletniego służenia.

Numery na dom to również pewnego rodzaju dekoracja. Takie niepozorne cyfry mogą naprawdę odświeżyć wygląd starszej elewacji. Natomiast gdy wprowadzasz się do nowego domu, cyfry na dom Cucudo dodadzą mu nowoczesności oraz eleganckiego wyglądu. Możesz je odnaleźć w różnorodnych kolorach, dzięki czemu na pewno któryś idealnie wkomponuje się w wygląd twojego domu. Możesz wybierać wśród kolorów takich jak: antracyt, czerń, srebro i brąz. A jeżeli taka klasyka to dla ciebie za mało i wolisz coś jeszcze bardziej rzucającego się w oczy, to polecamy kolory: złoty dąb, ciemny dąb lub irlandzki dąb. Każdy z nich będzie wyglądał równie wyjątkowo!

Poszukując idealnego rozwiązania, być może zainteresuje cię podświetlany numer domu. Jest to forma klasycznych cyfr uzupełniona wbudowanym światłem led. Model tego typu na pewno zachwyci niejedną osobę, a dodatkowo będzie najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem. Dzięki niemu o każdej porze dnia i nocy numer będzie widoczny, a twoi goście na pewno do ciebie trafią!


Porady

Powiązane artykuły