Czy zestaw Waterman to trafiony pomysł na prezent?

pioro-na-prezent

Ważne i wyjątkowe okazje potrafią nas czasami zaskoczyć. Kiedy wszystko dzieje się bardzo szybko możemy nie mieć czasu na wymyślenie różnorodnego prezentu. W takich chwilach lepiej postawić na sprawdzoną klasykę, która zawsze raduje! Najlepsze prezenty to te o praktycznym charakterze, które dodatkowo posiadają dozę personalizacji. Tak się składa, że mamy dokładnie coś takiego. A jest to zestaw Waterman, w którym odnajdziesz najlepszej jakości przybory piśmiennicze wraz z dedykacją!

Pióro na prezent – dla kogo?

Pozornie pióro może się wydawać odpowiednim prezentem dla bardzo wąskiej grupy osób. Jednak, gdy zastanowisz się nad tym głębiej, okaże się, że jest to świetny prezent dla każdego! Jak to możliwe? Pióra wieczne jako artykuł piśmienniczy może być stosowane codziennie, co czyni go jednym z podstawowych przedmiotów codziennego użytku. Oprócz tego istnieje tak wiele odmian i modeli piór, iż dla każdego znajdzie się pasujący idealnie. Odnajdziesz pióra dedykowane dzieciom i nastolatkom, dla osób dorosłych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z piórem, a także dla prawdziwych znawców, a nawet kolekcjonerów. Pióro to również uniwersalny pomysł na prezent bez względu, na jaką okazję będzie podarowany. Urodziny, awans, nowy kontrakt, zwycięstwo w konkursie, ukończenie studiów, podziękowanie… Pióra wieczne zawsze zachwycą swoją elegancją i szykownym wyglądem. A zestaw Waterman tylko ten odbiór spotęguje!

Co znajduje się w zestawie Waterman?

Podstawą zestawu jest oczywiście wysokiej jakości pióro Waterman. Zostaje ono zapakowane w ozdobne pudełko, zrobione z twardego i trwałego materiału. Oprócz tego w środku zostaje zamieszczona srebrna albo złota tabliczka, na której możesz wygrawerować swoją dedykację. Jeżeli chcesz dodatkowo jeszcze spersonalizować prezent, możesz umieścić grawer również na piórze. W ramach zestawu możesz wybrać czy chcesz podarować komuś pióro wieczne, czy długopis.

Twoje dziecko właśnie wygrało konkurs bądź otrzymało świadectwo z paskiem? Możesz mu zrobić małą niespodziankę, aby pokazać, że doceniasz jego wysiłek i starania. Zestaw z grawerem będzie dla niego świetną pamiątką, która zostanie z nim na całe życie. Dla dziecka polecamy wersję z długopisem bądź piórem wiecznym. Oba te narzędzia piśmiennicze świetnie się sprawdzą, nawet wtedy gdy twoje dziecko dopiero rozpoczyna naukę pisania. Lepszej jakości pióra i długopisy sprawią, że charakter pisma będzie ładniejszy.

Jeżeli chcesz sprezentować zestaw z piórem komuś dorosłemu, możesz wybrać pióro z wyższej półki. Szczególnie polecamy zestaw z piórem Expert, które posiada eleganckie złote wykończenia.

pioro


Porady

Powiązane artykuły