Akademia Piłkarska „Rominty” wygrała turniej w Orzyszu

Doskonale rozpoczęli zimowe halowe rozgrywki Warmińsko- Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii wiekowej „ORLIK” zawodnicy Akademii Piłkarskiej MKS „Rominty” Gołdap.

 

W sobotę 27 listopada uczestniczyli oni w turnieju piłkarskim organizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z Orzysza, Węgorzewa, Ełku i Gołdapi. Ze względu na duże zainteresowanie treningami w naszej akademii, postanowiliśmy, że w obecnych rozgrywkach będziemy występować dwoma zespołami, tak aby wszyscy zawodnicy mieli okazje do zaprezentowania swoich umiejętności w dłuższym okresie czasowym.

W turnieju w Orzyszu nasi zawodnicy zostali podzieleni na zespół „Niebieskich” i zespół „Czarnych”. Bezapelacyjnym zwycięzcą całego turnieju okazał się zespół „Niebieskich”, który wygrał wszystkie swoje mecze nie tracąc żadnej bramki.

W drodze powrotnej, w nagrodę za wygranie turnieju, zawodnicy zostali zaproszeni przez jednego ze sponsorów naszej Akademii do MC Donalada, za co zawodnicy składają serdeczne podziękowania.

Akademię Rominty w Orzyszu reprezentowali następujący zawodnicy: Igor Ostrowski, Ksawery Ostrowski, Łukasz Małyszko, Iwo Różański, Jakub Skołysz, Maciek Zembal, Jan Urbanowicz, Krzysztof Osiński, Wojtek Oleksy, Oskar Lityński, Filip Górski, Maksymilian Pik, Maciej Mrozowski, Jakub Popławski, Miłosz Bida i Filip Krętowski.

Powiązane artykuły