Gołdap z nagrodą na 25. Międzynarodowym Kongresie ENVICON w Poznaniu

Podczas 25. edycji Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON uroczyście uhonorowano osobiście osoby najbardziej zasłużone dla ochrony środowiska.

 

 

Jako reprezentantka naszego miasta ponownie z dumą kroczyłam po nagrodę główną dla Gołdapi w kategorii frakcyjnej „Zielony Kontakt”. Galę uświetnił występ Raya Wilsona z repertuarem Genesis i Stiltskin oraz bankiet.

Wizyta na kongresie w Poznaniu, a następnie uczestnictwo w Gali ENVICON utwierdziły mnie w tym, że zawsze trzeba mieć cel w życiu – jakikolwiek punkt, by stworzyć drogę, która do niego prowadzi. Podczas zielonej podróży natrafiłam wielokrotnie na nowe doświadczenia, przemiany, cuda…Takim cudem jest właśnie moja przygoda ze służbą, pracą, pasją na rzecz środowiska.

25. jubileuszowe wydarzenie, 22. Konkurs Pucharu Recyklingu dobiegły końca. Bardzo cieszę się, że mogłam spotkać się w tak wspaniałym gronie ekopasjonatów, słuchać, chłonąć wiedzę, przedyskutować najważniejsze dla branży tematy.

Wspólnie z najmłodszymi i najstarszymi gołdapianami śpiewająco meldujemy burmistrzowi Gołdapi panu Tomaszowi Rafałowi Luto wykonanie kolejnego ekozadania.

Link

https://www.youtube.com/watch?v=eER-0SEP7jw

 

Jako koordynatorka działań serdecznie dziękuję Kapitule XXII Konkursu Pucharu Recyklingu, ElektroEko – Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, dyrektor Annie Budzińskiej i całej Radzie Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Urzędowi Miejskiemu w Gołdapi za możliwość reprezentowania naszego miasta w tak prestiżowym konkursie.

Dziękuję przedstawicielom współpracujących instytucji, firm, sklepów, przychodni, stowarzyszeń, wszystkim gołdapiankom i gołdapianom na różnych stanowiskach pracy za ekoaktywność, pomoc, za serce, uśmiech, wsparcie, za optymizm i empatię…

Życzę sobie i nam wszystkim wielu sukcesów i oczywiście wizyty na 26. Międzynarodowym Kongresie Ochrony Środowiska.

Zapewniam Państwa naprawdę warto tam być…

Gołdapianka – Alina Oleszczuk

 

Powiązane artykuły