Trzej mężczyźni odpowiedzą za pobicie

Zarzut pobicia usłyszeli trzej mężczyźni, którzy przed jednym z gołdapskich sklepów pobili 22-latka. Sprawcy bili i kopali pokrzywdzonego po całym ciele, nawet, gdy leżał już na ziemi. Powodem agresji miały być dawne niewyjaśnione spory. Agresorzy usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali.

 

Do zdarzenia doszło w poprzedni poniedziałek (26 lipca) tuż przed północą przed jednym ze sklepów na ul. Partyzantów w Gołdapi. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawcy przez kilka ulic gonili pokrzywdzonego, a następnie zaatakowali go zadając mu ciosy pięściami po twarzy i głowie oraz kopiąc po całym ciele. Powodem agresji miały być dawne niewyjaśnione spory.

 

Po zgłoszeniu tego faktu, policjanci natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawców tego zdarzenia. Policjanci szybko ustalili i zatrzymali odpowiedzialnych za to zdarzenie mężczyzn. Dwóch 19-latków i ich 23-letni kolega usłyszeli zarzuty pobicia, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

KPP Gołdap

 


Aktualności

Powiązane artykuły