Za sprzęt AGD Bosch płacisz tylko 1 zł. Nowa promocja w Max Kuchnie

W nowej promocji przygotowanej przez Max Kuchnie możemy liczyć na ekstrarabaty za zakup gotowych zestawów AGD marki Bosch. Przekonaj się, że zakup urządzeń w komplecie jest opłacalny nie tylko dla Twojego portfela, i dowiedz się, jak zgarnąć duże AGD za złotówkę.

Oferta „Kup taniej w zestawie” w Max Kuchnie

W salonach Max Kuchnie trwa promocja, w której przy zakupie proponowanych zestawów urządzeń Bosch otrzymujemy rabat na najtańszy produkt. Zestawy stworzone zostały w trzech wersjach: 5+1, 4+1 i 3+1. Im większy komplet, tym większa zniżka, a więc i większe oszczędności. Kupując gotowe zestawy zyskujesz pieniądze i czas. Nie musisz już bowiem poświęcać go na indywidualny dobór poszczególnych urządzeń. Wszystko dostajesz podane na tacy. Z promocyjnej oferty możesz skorzystać, udając się do wybranego studia kuchni należącego do ogólnopolskiej sieci Max Kuchnie. W całej Polsce znajdziesz już ponad 300 salonów MaxKuchnie.pl.

Jakie zniżki na zestawy AGD Bosch 5+1, 4+1, 3+1?

Sprzęty Bosch w przygotowanej przez sieć Max Kuchnie promocji możemy kupić ze zniżką, jeżeli zdecydujemy się na komplet w opcji 5+1, 4+1 lub 3+1. W każdym wariancie do wyboru mamy kilka zestawów stworzonych przez specjalistów AGD. Jakie rabaty przysługują nam przy zakupie urządzeń?

AGD Bosch w zestawie 5+1

Aby otrzymać piekarnik, pralkę albo suszarkę automatyczną Bosch za 1 zł, wystarczy zdecydować się na zestaw złożony z sześciu produktów. Co więcej, na wszystkie urządzenia z zestawu możesz bezpłatnie uzyskać dodatkowe 3 lata gwarancji, by zapewnić sobie pięcioletnią ochronę.

Zestawy AGD Bosch 4+1

Zakup zestawu składającego się z 5 sprzętów AGD Bosch Max Kuchnie nagradza rabatem w wysokości 70% na najtańsze urządzenie. Oznacza to, że na zakupie kuchennego AGD możesz zaoszczędzić nawet ponad 1250 zł. Na produkty z zestawów 4+1 także przysługuje Ci możliwość uzyskania 3 lat gwarancji ekstra (w sumie 5 lat).

Promocja na zestawy Bosch 3+1

Tylko połowę ceny zapłacimy za najtańsze urządzenie Bosch w zestawie 3+1. 50% taniej możemy kupić piekarnik, płytę gazową albo płytę indukcyjną – w zależności od wybranego zestawu. Poza rabatem, na wszystkie sprzęty przysługuje nam możliwość uzyskania dodatkowej gwarancji tak, by łącznie zyskać 5-letnią ochronę.

Max Kuchnie – oferta Bosch

Marka Bosch to znany producent urządzeń AGD, które cenione są za niezawodność, trwałość i wysoką jakość. Stąd też są oczywistym wyborem wymagających konsumentów, którzy stawiają na wytrzymałe produkty o eleganckim designie. Niezależnie od tego, na który zestaw produktów od Bosch się zdecydujemy, mamy pewność, że wybieramy markę, która zostanie z nami na lata.

Cała Kuchnia w Jednym Miejscu – tylko w Max Kuchnie

W każdym z ponad 300 salonów Max Kuchnie spotkamy profesjonalny zespół projektantów, którzy pomogą nam zaaranżować kuchnię naszych marzeń. W studiach Max Kuchnie wykonywane są zabudowy meblowe na wymiar, ale mamy tu także możliwość zamówienia sprzętów AGD od najlepszych producentów, a także mebli do jadalni czy salonu, oświetlenia oraz akcesoriów kuchennych i elementów dekoracyjnych. Wizyta w salonie Max Kuchnie wystarczy, by urządzić i w pełni wyposażyć nową kuchnię.


Porady

Powiązane artykuły