Ze Starostwa. Znamy laureatów Nagrody Starosty Gołdapskiego

Nagroda Starosty Gołdapskiego ma charakter honorowy i przyznawana jest za wybitny wkład w rozwój i promocję powiatu gołdapskiego. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu w Gołdapi.

 

O nagrodę mogły ubiegać się osoby fizyczne, osoby prawne oraz instytucje, przedsiębiorstwa, organizacje, podmioty nie posiadające osobowości prawnej, a także obywatele innych państw szczególnie zasłużeni dla powiatu gołdapskiego. Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach (działalność społeczna, oświata i kultura, sport i turystyka, biznes i gospodarka) i może być przyznana w danej kategorii tej samej osobie, instytucji, przedsiębiorstwu, organizacji czy podmiotowi tylko raz. Mieszkańcy powiatu gołdapskiego zgłosili do pierwszej edycji Nagrody Starosty Gołdapskiego sześciu kandydatów.

Decyzją Starosty Gołdapskiego, podjętą w oparciu o opinię Komisji Opiniująco – Doradczej, laureatów tegorocznej edycji Nagrody Starosty Gołdapskiego wyłoniono w trzech kategoriach, a zostali nimi:

– w kategorii oświata i kultura: Alina Oleszczuk;

– w kategorii sport i turystyka: Andrzej Sztuk;

– w kategorii biznes i gospodarka: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WUTEH Sp. z.o.o.

Serdecznie gratulujemy!

Starosta wraz z gratulacjami skierowała w stronę wszystkich kandydatów podziękowania, za wszelkie podejmowane inicjatywy, za wkład w rozwój i promocję powiatu gołdapskiego. Zaznaczyła, że nominacja przez mieszkańców powiatu, jest dowodem zaufania i uznania, a także potwierdzeniem ciężkiej pracy na rzecz lokalnej społeczności.

Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły