Trzech wspólników odpowie za włamanie

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 18-letniemu Kamilowi R., 21-letniemu Dawidowi G oraz 22-letiemu Szymonowi P. Feralni wspólnicy włamali się do domku letniskowego skąd ukradli m.in. butlę gazową akumulator i alkohol.

Zaledwie kilka godzin po popełnieniu przestępstwa mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Cała trójka już usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem.

 

W nocy z 11 na 12 maja w jednej z miejscowości na terenie gminy Gołdap włamano się do domku letniskowego. Po zgłoszeniu przestępstwa policjanci prewencji natychmiast pojechali na miejsce i zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Następnie kryminalni pracujący na miejscu przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, przesłuchali świadków i podczas oględzin miejsca zdarzenia zabezpieczyli ślady. Pokrzywdzony poniesione straty oszacował na 1100 złotych.

Kryminalni pracujący nad tą sprawą błyskawicznie ustalili osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem. Byli to Kamil R., Dawid G. i Szymonowi P – mieszkańcy gminy Gołdap. Podczas prowadzonych czynności procesowych śledczy ustalili, że Kamil R. ma na sumieniu kolejne włamanie, którego dopuścił się w kwietniu 2020 roku na szkodę tego samego pokrzywdzonego.

KPP Gołdap

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Trzech wspólników odpowie za włamanie

 1. anonim

  Patologię trzeba tępić.

 2. RUSIN

  W punkt. Patologię taką jak Mirosław Słapik trzeba nie tyle tępić, co wykazywać. Nie ma firmy, kroi dochody łapie gotówę do ręki z tytułu piśmiennictwa i jeszcze namawia twórcę talentów do męczenia policji. Kolegę wtapia przy okazji, Darski wyda co najwyżej paszkwil na niego, bo złamał prawo. 😉 Dalej Miśku jedź 😉

  1. Autora tego wpisu podaję do sądu za naruszenie dóbr osobistych i pisanie nieprawdy…

   1. Swobodny

    P. Mirku, ja bym chcial u pana terminowac!

    No bo tez chcialbym „nie miec firmy, kroic dochody i lapac gotowke do reki z tytulu pismiennictwa”.

    Zwlaszcza o te gotowke „mniem siem rozchodzi” 😉

    Zdradzi pan patent? 🙂