Policjanci odnaleźli zaginionych

Wczoraj policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi prowadzili intensywne działania poszukiwawcze dwoje zaginionych. O zaginięciu 16-latki poinformował jej ojciec. W trakcie przyjmowania zawiadomienia okazało się, że zaginął także jej 29-letni kolega, który mógł znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

 

Kryminalni podczas penetracji lasu odnaleźli szybko mężczyznę Zaginiony trafił pod opiekę lekarzy. Następnie funkcjonariusze w trakcie kontynuowanych na szeroko skalę działań odnaleźli nieletnią, którą przekazali rodzicom.

Szczęśliwym finałem zakończyły się poszukiwania prowadzone wczoraj przez policjantów z gołdapskiej komendy. Około 9.30 do jednostki przyszedł mieszkaniec Gołdapi i złożył zawiadomienie o zaginięciu 16-letniej córki. Dodał, że kontakt telefoniczny urwał się z nią około godzi 4.00 nad ranem.

W trakcie wykonywania czynności procesowych kryminalni ustalili, że zagiął także 29-letni kolega nieletniej. Chłopaka widziała ostatni raz matka a z przekazanych informacji wynikało, że grozi mu niebezpieczeństwo zagrażające życiu. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania zaginionych.

Kryminalni podczas penetracji lasu w pobliżu miejsca zamieszkania 29-latka odnaleźli go całego i zdrowego. Udzielili mu pomocy przedmedycznej do momentu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego. Następnie poszukiwania były kontynowanie. Sprawdzano kolejne adresy i rozpytywano świadków. W konsekwencji podjętych działań kryminalni w jednej z miejscowości na terenie sąsiedniego powiatu odnaleźli zaginioną nieletnią, która bezpieczna wróciła do domu.

KPP Gołdap

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły