Krótkie sukienki ślubne

Suknia ślubna wielu osobom kojarzy się z długą, białą kreacją i welonem. Jednak coraz częściej odchodzi się od takiego wyobrażenia i sięga po niestereotypowe modele sukien – kolorowe, asymetryczne czy z ciekawymi wstawkami. W ostatnich latach popularność zyskały krótkie suknie ślubne, które idealnie sprawdzą się na ślubach cywilnych czy na poprawinach.

 

 

 

Ich uniwersalność sprawia, że można założyć je także na ślub kościelny, jednak po takie rozwiązanie sięgają wówczas raczej kobiety odważne i bardzo pewne siebie. Krótkie sukienki ślubne nie sprawdzą się jednak u każdej panny młodej. Nie są bowiem polecane przy puszystej sylwetce z jednocześnie niskim wzrostem – wtedy lepiej postawić na klasyczne, proste suknie wydłużające optycznie sylwetkę. Dla kogo więc krótkie sukienki będą dobrą opcją? Dla każdej panny młodej, która stawia na oryginalne, nietypowe rozwiązania i chce podkreślić całą sylwetkę, w szczególności zgrabne nogi. Zwłaszcza, gdy ślub odbywa się latem, gdy temperatury zwykle są bardzo wysokie.

 

Gdzie kupić krótką sukienkę ślubną?

Wybór sukni ślubnej jest poważną decyzją, ponieważ każda kobieta chce czuć się na swoim ślubie wyjątkowo i pięknie. Dlatego warto znaleźć salon, który posiada w swojej ofercie jedynie odzież wysokiej jakości. Duży wybór i dokładność szycia będą dodatkowymi zaletami. Takie suknie można znaleźć w salonie sukien ślubnych „Suknie Boho”, który znajduje się w Warszawie. Salon oferuje nie tylko duży wybór pięknych sukien – zarówno tych krótkich, jak i długich – ale i możliwość uszycia sukni już w 1 dzień. Przymiarki oraz dopasowanie sukni do przyszłej właścicielki sprawiają, że idealnie podkreśli ona sylwetkę panny młodej, nawet przy nietypowych rozmiarach ciała (np. sporym biuście).

„Suknie Boho” to wysokiej jakości rozwiązania nawet dla bardzo wymagających kobiet. Dostępne tam modele krótkich sukien ślubnych zaspokoją oczekiwania zarówno kobiet stawiających na klasykę, tych romantycznych, jak i ekstrawagandzkich. Użyte materiały są przyjemne dla skóry i świetnie się na niej układają. Sprawi to, że kobieta w tym ważnym dniu poczuje się spełniona i podziwiana. Sukienki ślubne krótkie powinny być tak uszyte, aby dodatkowo wskazywać na swoje przeznaczenie. Wszystko to możemy otrzymać w salonie sukien ślubnych w Warszawie.

Czy wypada iść do ślubu w krótkiej sukience?

Niektóre Panie mogą się zastanawiać, czy wypada wybrać się na własny ślub w krótkiej sukience. Krótka sukienka ślubna nie dziwi już gości ani nie powinna powodować zakłopotania u Państwa Młodych. Czasy się zmieniają, moda idzie naprzód. Takie rozwiązanie ma wiele zalet – zwraca uwagę, jest nietypowe i wysoce praktyczne (panna młoda nie ma np. problemów z tańcami czy wstawaniem zza stołu). Lekkość sukienek sprawia, że kobieta czuje się komfortowo i wygodnie przez cały czas trwania ślubu, a następnie wesela i poprawin. Suknie ślubne krótkie są traktowane równorzędnie z tradycyjnymi sukniami długimi, dlatego jeśli tylko mamy taką ochotę, warto wybrać właśnie taki model.

 


Aktualności

Powiązane artykuły