Olimpiada historyczna. Zostali wyróżnieni przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego

Wydawać by się mogło, że pandemia znacznie ograniczyła aktywność placówek edukacyjnych. Na szczęście nie dotyczy to naszej szkoły. Pomimo zawieszenia zajęć stacjonarnych już kolejny raz możemy pochwalić się znacznymi osiągnięciami naszych uczniów.

 

 

Przygotowania do konkursu Rok 1920 w Polsce. Wojna polsko-bolszewicka. Plebiscyt na Warmii, Mazurach i Powiślu rozpoczęły się jeszcze przed zawieszeniem zajęć stacjonarnych w szkole. Do konkursu uczniów przygotowywał pan Krzysztof Kożak – nauczyciel historii. Pierwszy, szkolny etap konkursu odbył się 26 listopada 2020 r. W pisemnej części konkursu udział wzięło czworo uczniów z klas VI – VIII.

Do etapu drugiego zakwalifikowali się Tomasz Kaczorowski z klasy VI oraz Dawid Goszczyk – uczeń klasy VII. 10 grudnia 2020 r. obaj chłopcy połączyli się online z komisją w Olsztynie. Nasi uczniowie zostali wyróżnieni przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego. Za udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Monika Pilcher


Aktualności

Powiązane artykuły