Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Apel gołdapskich radnych

 1. Zmasakrowany

  Jak to ktoś komentował? – „mamy młodego burmistrza”.
  I co z tego wynika?… Radni muszą apelować do tegoż „młodego burmistrza”, aby skorzystał ze swoich szerokich kontaktów (ups…) i umocowań, i wstawił się za gołdapskimi przedsiębiorcami do premiera. Masakra! A dwójce radnym, przesłanie – tak trzymać!

   
 2. Myśliwy

  luto ma inne zainteresowania… w bieżącym czasie bliższa jemu jest ambona… Zapomnijcie, że burmistrz zajmie się takim czymś, on takimi sprawami nie zaśmieca swojej kolorowej główki 😉

   
  1. abc

   Ale o co chodzi z tą amboną? Co burmistrz ma wspólnego z jakąś amboną?

    
   1. Anonim

    To taki lokalny skandalik obyczajowy a’la Monika Lewinsky i Bill Clinton

     
    1. Anonim

     Dziwie się już od dawna, że pracują dalej razem na tak wysokich stanowiskach i to zależnych od siebie, prawdę mówiąc mogą wszystko.

      
 3. ktoś

  Z „wywiadu” na goldap.info -jaki udzielił radny -prezes FRRG wynika ,że w roku 2019 odwiedziło Gołdap ok 15 tys turystów a w roku 2020-covidowym tylko 12 tys. Burmistrz zapewniał w swoim biznes planie na Zakład Przyrodoleczniczy ze będzie odwiedzać ten zakład minimum 50 tyś kuracjuszy.Pod rządami burmistrza i takiego prezesa turyści już OMIJAJĄ GOŁDAP. Przecież mało Polaków wyjechało za granicę, dlaczego nie przyjechali do Gołdapi?Szkoda, bo poprzednia władza zrobiła tak wiele dla rozwoju turystyki.Dodam,że obecny CIT to sklepik gdzie główną półkę zajmują kubki i bibeloty.

   
 4. Marcel

  Apel jak najbardziej słuszny. Tylko, że ten burmistrz zrobić może niewiele. Brak kontaktów i doświadczenia poprzednika.

   
 5. Założenia Pana Burmistrza Luto są jeszcze bardziej imponujące. 50 tysięcy pensjonariuszy w Zakładzie Przyrodoleczniczym i każdy musi wydać w nim co najmniej 60 zł.
  To nie tylko fikcja ,ale głupota wzięta z sufitu.
  To już osiem miesięcy stoi budowa tej inwestycji stulecia za ponad 30 milionów, a społeczeństwo
  nadal nie wie kiedy ustawić się w kolejce na usługi przyrodolecznicze. Nikt jak dotąd nie poniósł
  żadnej odpowiedzialności ,a dyrektorowi Marianowi P. podpisano kolejną umowę, A kilka miesięcy temu prosił mnie żeby jego nie atakować ponieważ po skończonej umowie ( 31 grudnia)
  odchodzi na emeryturę. Panie Luto Panu tak łatwo wypowiadać słowo kłamca, i wyrażać pogardę wobec takich ludzi.
  Andrzej Tobolski