#Razem na Święta

Razem na Święta to akcja organizowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, której celem jest niesienie pomocy, umacnianie więzi międzypokoleniowej oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

 

Wszystkie grupy z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi przyłączyły się do tego wspaniałego przedsięwzięcia. Dzieci upiekły pierniki, wykonały bożonarodzeniowe kartki, ozdoby choinkowe, została również zorganizowana zbiórka słodkości.

Grupy 5A, 5B oraz 3B przekazały pierniczki, ozdoby oraz kartki świąteczne do Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi. Pierniczki wykonane przez grupę 3A oraz 4C powędrowały do sąsiadów oraz ich najbliższych. Grupa 5C przekazała zgromadzone słodycze do Domu Świętej Faustyny w Gołdapi. Natomiast grupy 4A i 4B podarowały słodkie wypieki oraz kartki świąteczne do Ośrodka Pomocy Społecznej.

Akcja Razem na Święta przyniosła wiele radości oraz wzruszeń. Cieszymy się, że tym drobnym gestem wspólnie z dziećmi mogliśmy sprawić radość innym.

Natalia Mogilnicka i Marlena  Krzyżanowska


Aktualności

Powiązane artykuły