Podczas świątecznej gorączki zakupów nie zapominajmy o… bezpiecznej jeździe

Pośpiech, szał świątecznych zakupów i w efekcie „stłuczki” na drogach – to efekt wczorajszego dnia, gdzie na zatłoczonych parkingach przed gołdapskimi sklepami doszło do kilku stłuczek. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

 

Kiedy spieszymy się na zakupy lub wracamy obkupieni do swoich domów często rozkojarzeni zapominamy o bezpieczeństwie. Tłok, przepychanki i nieustanna „walka” o miejsca postojowe na parkingach prowadzą do licznych mniej lub bardziej poważnych stłuczek. Do dwóch z trzech zdarzeń doszło wczoraj na sklepowych parkingach w Gołdapi.

Pierwsze zgłoszenie policjanci otrzymali około 13:25. Kierowca bmw zaparkowanego przy ul. Partyzantów zauważył w swoim aucie uszkodzenie przedniego zderzaka, co zgłosił policjantom. Jak się okazało, kierujący hyunday’em podczas manewru omijania bmw uszkodził go.

Drugie zdarzenie miało miejsce około 14:20 na ul. Zadumy. Kierujący bmw pozostawił swoje auto na parkingu i udał się na zakupy. Po powrocie ujawnił, że przód samochodu ma rozległe uszkodzenia. Sprawę zgłosił funkcjonariuszom.

Ostatnie zgłoszenie policjanci otrzymali około 17:00. Wówczas na parkingu przy ul. Królewieckiej kierowca skody uderzył w prawidłowo zaparkowane audi powodując uszkodzenie zderzaka.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Prosimy o rozwagę i skupienie podczas świątecznych zakupów!!

KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły