Zielony Kontakt Pucharu Recyklingu w prezencie na 450-lecie Gołdapi

Z radością informuję, że kapituła konkursu Puchar Recyklingu doceniła zaangażowanie Gołdapi w gospodarkę odpadami i zadecydowała o przyznaniu naszemu miastu wyróżnienia w kategorii „Zielony Kontakt”.

 

Jak Zielony Kontakt to oczywiście ElektroEko, gołdapski Elektrośmieciuszek” oraz edukacja recyklingowa przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi.

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska Envicon Environment oraz Gala Kongresu to piękne przeżycie, nawet jeżeli udział w tym wydarzeniu odbywa się tylko on-line. Oficjalne ogłoszenie laureatów konkursu Pucharu Recyklingu 2020 miało miejsce on-line podczas Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. Pandemia i obostrzenia dotyczące organizacji wydarzeń nie zmieniły niczego w emocjach. Serca laureatów biją równie głośno i równie radośnie jak rok temu, gdy widzimy ponownie bilbord z napisem „Urząd Miejski w Gołdapi „.

Gołdapianie zrobiliśmy niesamowity, kolejny zielony prezent naszemu miastu z okazji 450-lecia urodzin. link https://www.facebook.com/watch/?v=697511251174937

Jako koordynatorka działań serdecznie dziękuję ElektroEko-Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, Burmistrzowi Gołdapi – Tomaszowi Rafałowi Luto, Radzie Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Urzędowi Miejskiemu w Gołdapi za możliwość reprezentowania naszego miasta w tak prestiżowym konkursie.

Dziękuję wszystkim przedstawicielom współpracujących instytucji, firm, sklepów, przychodni, stowarzyszeń, gołdapskim dzieciom, młodzieży i dorosłym na różnych stanowiskach pracy za ekoaktywność, pomoc, za serce, za uśmiech, za wsparcie, za optymizm…

Życzę nam wszystkim wielu sukcesów i oczywiście już teraz pracujemy na kolejne sukcesy nowej edycji Konkursu Pucharu Recyklingu. Promujmy Gołdap i ekodziałnia… Z nagrody „Zielony Kontakt” cieszy się najbardziej nasza jubilatka Gołdap i wcale jej się nie dziwię, też uważam, że to super prezent z okazji 450-lecia urodzin

Alina Oleszczuk – nauczycielka z gołdapskiej „Dwójki”

 

 

https://www.facebook.com/Abrysdlasrodowiska/videos/697511251174937

Powiązane artykuły