Wirtualna Sztafeta 11.11.11.11.

Sztafeta 11.11.11.11. to wydarzenie promujące nowoczesną formę patriotyzmu oraz wolontariat, angażując i integrując całą społeczność lokalną, ukazujące alternatywny sposób spędzenia wolnego czasu.

 

W roku 2020 „Sztafeta 11.11.11.11. – jest jubileuszowa – dziesiąta. Odbędzie się wirtualnie z powodu pandemii.

Zapraszamy osoby chętne do uczestnictwa, po zapoznaniu się z regulaminem oraz wysłaniu formularza zgłoszenia (załącznik ) na e-mail wolontariat.sps@op.pl deklarują udział w sztafecie .

regulamin sztafety wirtualnej

formularz zgłoszenia

Uczestnik sztafety zobowiązany jest do udokumentowania swego udziału w sztafecie za pomocą zdjęcia lub krótkiego filmiku, który należy wysłać na e-mail wolontariat.sps@op.pl po wykonaniu zadania.

Dnia 11 listopada o 11.11 w domu, na spacerze, dowolnym miejscu bezpiecznym dla Was, pokonują odległość, w której są jedenastki np. 1111 kroków, 11 okrążeń pokoju itp. Pomysłów zapewne nie zabraknie, chodzi o to by oprócz dnia godziny wystąpiły jeszcze jedenastki.

Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu „Partnerstwo Sztuk” przygotowało pakiety startowe (koszulki), więc ilość osób biorących udział jest ograniczona. Zgłoszenia można wysyłać do 9 października.

W jaki sposób odebrać pakiet – poinformujemy osobę deklarującą udział w sztafecie indywidualnie. Wysłane zdjęcia lub filmiki organizatorzy zamieszczą na stronie Facebooka: Gołdap Centrum Wolontariatu. Zapraszamy do dołączenia się i radosnego obchodzenia Święta Niepodległości

Patronat honorowy Burmistrz Gołdapi

Dofinansowane przez Gminę Gołdap, Starostwo Powiatu Gołdapskiego w ramach projektu „Sztafeta 11.11.11.11.” „Aktywny wolontariat”.

 

Powiązane artykuły