Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

W piątek 20 listopada odbyło się rozstrzygnięcie III Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Michała Kajki w Grabowie dla szkół podstawowych powiatu.

 

 

Koordynatorem konkursu jest Agnieszka Pruszyńska, która była odpowiedzialna za dostarczenie nagrań dla Komisji. Przegląd Patronatem objął burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto.

Ze względu na sytuację pandemiczną ocena wykonawców odbyła się w Klubie 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego, z którym szkoła w Grabowie współpracuje od wielu lat.

Jury otrzymało do oceny 14 nagrań audio-video. Po obejrzeniu i odsłuchaniu nagrań uczestników przyznano następujące miejsca.

Kategoria klas I –III

I miejsce – Amelia DOMINIUK oraz Kinga BRODOWSKA (SP 3 Gołdap).

 

Kategoria klas IV –VI

I miejsce – Luiza TRZASKO (SP Grabowo);

II miejsce – Maria OSIŃSKA (SP Grabowo);

III miejsce – Julia TOBOLSKA (SP 1 Gołdap);

IV miejsce – Szymon CHMIELEWSKI (SP Grabowo);

V miejsce – Milena SIKORSKA (SP Grabowo);

VI miejsce – Wiktoria POŁÓWKA (SP 3 Gołdap).

 

Kategoria klas VII –VIII

I miejsce – Kamila JUREWICZ (SP 2 Gołdap) oraz Maria Banach (SP 1 Gołdap);

II miejsce – Hanna GALIŃSKA (SP-2 Gołdap);

III miejsce – Julia BANACH (SP Grabowo).

 

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymają nagrody rzeczowe ufundowanie przez Burmistrza, natomiast pozostali uczestnicy wyróżnienia w postaci dyplomów gratulacyjnych.

Przyznano również wyróżnienia specjalne dla reprezentantek Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych – Julii STANIASZEK oraz Kamili WOJTKIW, które zaprezentowały swoje wykonania w konkursie.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wychowawcom dzieci za zadanie sobie trudu żeby w tak trudnej sytuacji  nagrać materiał i dostarczyć do konkursu. Szczególne podziękowania należą się dla Jury, przedstawicieli Klubu Wojskowego  i  Burmistrza Miasta Gołdapi. Dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Powiązane artykuły