Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Petycja w sprawie szpitala

 1. Radzik

  Treść petycji powinna zawierać słowa „zwracamy się o podjęcie j e s z c z e b a r d z i e j energicznych i skutecznych działań…” . Bo, że energiczne działania trwają w ostatnim czasie to nie ulega mojej wątpliwości. A że nie są skuteczne – to już sytuacja w całej służbie zdrowia jest temu winna.

 2. Obserwator

  Małe pytanko: co zrobił P.Kwasiborski dla szpitala? Dlaczego milczał jak od zawsze było żle! Natomiast doskonale wiemy co zrobili powiatowi wybrańcy. Co zrobić ze szpitalem? Wystarczy popatrzeć na sąsiadów z Olecka.

  1. wróblik

   Drugie pytanie: co pan Kwasiborski w ogóle dotychczas społecznie i publicznie zrobił? Nie widać, nie słychać. Próba wejścia przez 2-3 średniego poziomu materiały prasowe na wakujące miejsce radnego gminnego nie ma wg mnie żadnych szans powodzenia.

 3. xxx

  Najskuteczniejszym działaniem będzie natychmiastowe odwołanie zarządu powiatu, który jest winny obecnej sytuacji szpitala i powinien ponieść konsekwencje, tym bardziej, że nie uzyskał w tym roku wotum zaufania. 10 lat zaniedbań i ciąg dalszy trwa.