Gołdapski finał wojewódzki. Złote medale dla siatkarzy ZSZ Gołdap

W poniedziałek, 26 października w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Gołdapi odbył się Turniej Wojewódzki Licealiady Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego „Moje Boisko Orlik 2012” w Piłce Siatkowej chłopców.

 

 

Impreza odbywała się pod honorowym patronatem starosty gołdapskiego. Turniej otworzył dyrektor OSiR – Mariusz Kowalczuk. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny, a najlepszą okazał się Zespół Szkół Zawodowych z Gołdapi w składzie: Krzysztof Malijonis, Bartosz Mikielski, Kamil Jabłoński, Piotr Jabłoński, Piotr Górski, Dominik Wawrukiewicz, Mikołaj Krakowski, Kacper Sabastyk i Maciej Komarowski.

Zwycięski zespół pokonał 2:0 – Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie. Drugie miejsce zajęli leśnicy z Rucianego-Nidy, a trzecie siatkarze Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi. Wszystkie zespoły otrzymały puchary, medale i pamiątkowe dyplomy.

Nagrody wręczali: wiceprzewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego – Andrzej Kamiński i dyrektor OSiR – Mariusz Kowalczuk. Najlepsi zawodnicy w zespołach tj.: Krzysztof Malijonis (ZSZ Gołdap), Kacper Gut (ZSL Ruciane-Nida), Karol Kowalewski (LO Gołdap), nagrodzeni zostali pięknymi statuetkami i upominkami.

Super statuetka dla najlepszego zawodnika turnieju powędrowała do Piotrka Jabłońskiego (ZSZ Gołdap). Na wszystkich czekał gorący obiad ufundowany przez Starostwo Powiatowe. W organizację włączyli się: Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, Liceum Ogólnokształcące w Gołdapi, Starostwo Powiatowe w Gołdapi, Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi i oczywiście Gołdapski Szkolny Związek Sportowy, który jest współfinansowany przez Gminę Gołdap.

 

 

Powiązane artykuły