Dzień Chłopaka w SP5

W środę 30 września w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi obchodziliśmy dzień chłopaka. Z tej okazji Mały Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pt. „Zakręcona Muszka”.

 

 

Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie wykonać wyjątkową muszkę. Powstało mnóstwo interesujących prac wykonanych najróżniejszymi technikami: z bibuły, tkanin, tektury, monet a nawet klocków lego. Wśród chłopaków wyłoniono 3 laureatów oraz przyznano 1 wyróżnienie.

I miejsce – Jakub Bett

II miejsce – Bariel Szoka

II miejsce – Maciej Kowalewski

Wyróżnienie – Mateusz Truszkowski

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap za sponsorowanie nagród rzeczowych.

Ponadto z okazji Dnia Chłopaka w klasach 0-III czekały na chłopaków ciekawe niespodzianki przygotowane przez wychowawczynie i dziewczynki. Chłopcy zmagali się z wieloma trudnościami, m.in. zjedzeniem cytryny, rysowaniem z zamkniętymi oczami, odgadywaniem przyrządów kuchennych z zamkniętymi oczami, ubijaniem piany z białek, malowaniem paznokci czy też wykonaniem makijażu. Za zmaganie się z trudnościami na chłopców czekały małe słodkości, upominki, a rodzice z grupy 0B dla wszystkich dzieci zakupili skakanki. Ten dzień na pewno długo pozostanie w pamięci naszych małych „mężczyzn”.

Mały Samorząd Uczniowski

Wychowawczynie klas 0-III

 


Aktualności

Powiązane artykuły