Kolejny groźny wypadek. Policja apeluje o ostrożność

Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego  do którego doszło w minioną sobotę we Wronkach Wielkich na drodze wojewódzkiej nr 650. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni kierujący nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, uderzył w barierę energochłonną, a następnie wjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował. W wyniku tego zdarzenia kierowca i pasażer zostali przewiezieni do szpitali w Suwałkach i Ełku.

 

 

Do zdarzenia doszło około 9:24  na drodze wojewódzkiej numer 650. Po otrzymaniu informacji o wypadku natychmiast na miejsce pojechali policjanci z drogówki. Funkcjonariusze wstępnie ustalali, że samochód osobowy marki BMW wypadł z drogi i dachował. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Służby ratunkowe udzieliły dwóm poszkodowanym mężczyznom  pierwszej pomocy, a następnie jeden z nich w stanie ciężkim  został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Suwałkach.

Drugiego załoga pogotowia zabrała do szpitala w Ełku. Policjanci zorganizowali objazdy na czas wykonywania czynności procesowych. Ponadto śledczy ustalili i  przesłuchali świadków zdarzenia, zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca wypadku. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Teraz szczegóły i okoliczności tego wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.

Policjanci po raz kolejny apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazd i dostosowanie prędkości do obowiązujących ograniczeń wynikających z usytuowanych  znaków  drogowych!!!

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły