Zrealizowaliśmy nasze założenie

Zrealizowaliśmy nasze założenie. Sztafeta 10 x 450 m wpław po jeziorze Gołdap w wykonaniu zawodników MUKS PIORUN Gołdap zakończona pomyślnie. W taki sposób 11 lipca o 15.00 uczciliśmy jubileusz 450-lecia Gołdapi.

Dużo wysiłku i emocji kosztował naszych pływaków udział w sztafecie. Po raz pierwszy zawodnicy naszego klubu wystartowali na wodach otwartych przed publicznością. Wielu z nich pokonało swoje słabości i przełamało lęki.

Jesteśmy bardzo dumni z wyczynu młodych pływaków. Wraz ze wszystkimi uczestnikami w każdej zmianie płynął trener klubu Adam Kozłowski, pokonując tym samym dystans 4500 m.

 

Dziękujemy za patronat nad naszym przedsięwzięciem burmistrzowi Gołdapi Tomaszowi Luto. Dziękujemy rodzicom za pomoc, zaangażowanie i oczywiście zaufanie podczas dążenia do wspólnego celu. Dziękujemy także kibicom, sympatykom pływania za doping i wspieranie dzielnych pływaków. OSiR w Gołdapi, ratownikom WPOR Izie i Jakubowi za pomoc w organizacji oraz Marcinowi Nowakowi za asekurację i bezpieczeństwo.

W sztafecie udział wzięli:

1.      Laura Kozłowska, Hania Prochowicz,

2.      Nikola Piotrowska, Amelia Przekop, Oliwia Przekop,

3.      Karolina Jarocka,

4.      Juliusz Walkiewicz,

5.      Karol Nowak,

6.      Antek Kisielewski,

7.      Inga Naszkiewicz,

8.      Agata Roczeń,

9.      Roksana Puchalska,

10.   Oskar Kozłowski i trener Adam Kozłowski.

Powiązane artykuły