Stracił panowanie nad rowerem i przewrócił się

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Stańczykach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni rowerzysta nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Suwałkach gdzie lekarz stwierdził  złamanie  ręki.

Do zdarzenia  doszło w Stańczykach  na drodze powiatowej. Oficer dyżurny gołdapskiej komendy zgłoszenie o wypadku  otrzymał z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Natychmiast na miejskie pojechał patrol drogówki. Funkcjonariusze potwierdzili, że doszło do zdarzenia z udziałem rowerzysty.

Zbadali jego  stan świadomości, który potwierdził, że mężczyzna  był trzeźwy. Poszkodowany z urazem ręki został przewieziony do szpitala w Suwałkach. Następnie mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili świadków i przeprowadzili oględziny.

Wstępnie ustalono, że rowerzysta  nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad rowerem i przewrócił się. Z informacji przekazanych ze szpitala w Suwałkach ustalono, że 58-latek ma złamaną rękę.
Teraz w tej sprawie zostanie wszczęte dochodzenie mające na celu szczegółowe wyjaśnienie przyczyny wypadku.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły