Powiązane artykuły

18 komentarzy do “Transmisja i retransmisje sesji Rady Powiatu

 1. Mieczysław

  Jestem niezwykle zainteresowany konkretnymi powodami nieobecności radnych na dzisiejszej Sesji. chciałbym wiedzieć, którzy radni byli usprawiedliwieni – bo nieobecni z powodów zdrowotnych

   
 2. wqrzony

  Cytat z FB: „Radni opozycyjni zbojkotowali obrady. Zaprotestowali w ten sposób, bo uważają, że koalicja rządząca traktuje ich niewłaściwie, a często też niepoważnie.”
  Nareszczie jakiś zdecydowany ruch radnych opozycyjnych – mam nadzieję, że doprowadzi to do rozwiązania rady powiatu, odwołania obecnego zarządu i rozpisania nowych wyborów, a w konsekwencji do odsunięcia od władzy osób odpowiedzialnych za fatalny stan szpitala, szkół średnich i dróg powiatowych.
  Jeśli do tego nie dojdzie to czas na referendum w sprawie odwołania rady powiatu!

   
  1. Ciekawe

   Ci nieobecni radni wykonali zdecydowany ruch – ciekawe. Tylko trzeba zauważyć że Ci radni w poprzednich kadencjach jakoś nic konkretnego nie zrobili dla szpitala a teraz bunt i oczekiwania rozwiązania i nowych wyborów. Śmieszne a w poprzednich kadencjach to co oni robili.

    
 3. Qwerty

  Po co komu taki powiat….bez szpitala. Wracaliscie z Olecka nocą?

   
 4. Gołdapianka

  Szanowni radni opozycyjni, w ramach protestu proponuję zrzec się mandatów … Przecież nawet gdy uczestniczycie w sesjach to nic mądrego od Was nie słyszałam. Tylko przypominanie nam mieszkańcom starych zatargów i spraw. Jeżeli mam być szczera to dla mnie dziecinada. Radni nie jesteście w piaskownicy, po to zostaliście wybrani żeby coś robić dla naszego Powiatu. Śmieszą mnie również ciągłe zarzuty do Zarządu. A gdzie Wasze pomysły i jakakolwiek praca … Szkoda słów, rzeczywiście może lepiej byłoby przeprowadzić referendum i w gminie i powiecie.

   
 5. xyz

  a Pan K. w opozycji? ?

   
 6. Anonim

  Szanowni Radni „opozycyjni” to Wy reprezentujecie Nas -SPOŁECZEŃSTWO GOŁDAPSKIE.jak do tej pory NIC nie zrobiliście dobrego dla powiatu. Tylko gierki, układziki, rozgrywki- A PRACOWAĆ W KOMISJACH WAM SIĘ NIE CHCE!Na Sesjach robicie widowisko, praktycznie nie wiedząc o co chodzi , bo nie znacie tematów!Złóżcie mandaty, ludzie wybiorą nowych, radnych, chętnych do pracy DLA DOBRA SPOŁECZEŃSTWA a nie tylko dla pieniędzy!Wstyd za Was, że zbojkotowaliście ostatnią Sesję. Nie podjęte zostały ważne decyzje.Dzięki Waszym gierkom inni mieszkańcy powiatu i poczują negatywne skutki waszej NIEOBECNOŚCI na Sesji.Jak Wam mało kasy-diety to do innej pracy!Żadnej współpracy a tylko wycie o KASĘ!

   
  1. pytanko

   jakie to negatywne skutki twoim zdaniem ?????

    
   1. Anonim

    do pytanko, trzeba czytać program Sesji i wiedzieć,że nie podjęte w odpowiednim terminie uchwały budżetowe skutkują np.nieprzyznaniem pomocy finansowej przedsiębiorcom,opóźnieniom w dofinansowaniach różnych projektów inwestycyjnych szkół średnich itp.

     
    1. Bernard

     Bujda ciołków na grubym resorze

      
 7. Radek

  To są radni, którzy mają najtwardsze kręgosłupy w powiecie, szczególnie dwaj panowie D. :-):-):-) I wszyscy mają pomysł na szpital, tylko jakoś długo trzymają go w sekrecie, przede wszystkim pan Wacław G., który najbardziej się przy szpitalu „napracował”.
  A tak na poważnie to ta opozycja nie ma na nic pomysłu i nie może sobie darować tego, że od początku wszystko rozłazi im się w palcach, dlatego na złość mamie odmraża sobie uszy:-)

   
 8. Obserwator

  Ja ciągle potarzam : Co wybraliśmy to mamy!!!!! Wiwat wybrańcy i wyborcy!!!!!! Pozdrawiam!

   
  1. Juliusz

   Ja uważam, że tylko pan Wacław Grenda powinien kierować pracami Rady Powiatu, a najlepiej to pani Wiesława Grenda – znana komentatorka. To najlepsi przedstawiciele naszej małej społeczności.

    
 9. Obserwator

  Ja również uważam, że radni opozycyjni powinni honorowo zrzec się mandatów. Wiemy wszyscy kogo nie lubicie, bo powtarzacie to na każdej sesji, nie chcecie współpracować z pozostałą częścią radnych, nie słyszałam z waszych ust żadnych sensownych rozwiązań istniejących problemów. Niech przyjdą inni, może bardziej zainteresowani pracą na rzecz Powiatu a nie gierkami i dogryzaniem

   
  1. Anonim

   Tylko koalicja, reszta niech zrzeknie się ma daty, obywatelstwa i wyjedzie z kraju? 😉 Popieprzyło, czy posoliło łeb pusty jak Zygmunta dzwon?

    
 10. Obserwator

  Poziom wypowiedzi zaplecza naszej powiatowej opozycji … zdumiewa. Miłego dnia

   
  1. Ja

   Pewnikiem mieli kontakt z zatrutymi kopertami?

    
 11. Gruby

  Na dzisiejszą (04.06.) Sesję Rady ponownie nie przyszło sześcioro radnych: Pani Kuliś, Pan Grenda, Dzienis, Dominiuk, Retel, Wasilewski . Kabaret tzw opozycji trwa. Po co było wchodzić do Rady?