Dzieci uczestniczyły w zimowisku

Podczas ferii zimowych KOLSPORT zorganizował zimowisko dla dzieci z naszego regionu. W pierwszym tygodniu do współpracy przyłączyła się do zajęć Szkoła Podstawowa nr 5. Mimo kiepskiej pogody KOLSPORT zapewnił aktywny i ciekawy wypoczynek.

Dzieci korzystały z pływalni, hali sportowej i lodowiska. Wzięły udział w warsztatach z robotyki, poznawały różne style tańca, także miały możliwość spróbować swych sił w zajęciach teatralnych. Dzieci utrwalały zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą oraz udzielania pierwszej pomocy. W programie znalazły się również wyjścia do kina. Wolne chwile umilały gry planszowe, klocki lego, tenis stołowy oraz piłkarzyki. Jak co roku o pyszne śniadania i obiady zadbała restauracja „Turystyczna”.

Dziękujemy uczestnikom za wzorową postawę oraz zaangażowanie podczas zimowiska. Dziękujemy rodzicom za zaufanie, jakim nas obdarzają oraz trenerom za cierpliwość, opiekę i profesjonalne poprowadzenie zajęć. Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5 za pomoc w organizacji zimowiska oraz wszystkim pracownikom OSiR za cierpliwość i wyrozumiałość podczas przyjmowania naszych grup.

Powiązane artykuły