Wielofunkcyjne wizytówki

Główną rolą wizytówek jest przekazanie danych kontaktowych potencjalnemu Klientowi lub kontrahentowi. Wiele osób wykorzystuje je także jako nośnik reklamy, umieszczając na nich skróconą ofertę firmy lub hasła zachęcające do zakupu danego produktu czy usługi.

Jednak istnieje jeszcze kilka ciekawych sposobów na wykorzystanie wizytówki, dzięki którym ten mały kartonik może pełnić zupełnie inne funkcje. Dowiedz się jak możesz wykorzystać wizytówki drukowane w swojej branży.

Wizytówki – karty lojalnościowe

Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak zachęcić Klientów do ponownego zakupu lub skorzystania z ich usług. Świetnym pomysłem są karty lojalnościowe. Awers wizytówki możesz wykorzystać do przedstawienia danych kontaktowych, adresu prowadzenia działalności, NIPu czy REGONu, a rewers do zbierania pieczątek/podpisów np. za zakupy powyżej 50 zł lub wykonaną usługę (także w określonej kwocie). Po uzbieraniu odpowiedniej ilości stempli możesz zaproponować swoim Klientom rabat lub jakiś gratis. Taka forma na pewno znajdzie wielu zwolenników, a perspektywa otrzymania usługi w promocyjnej cenie lub darmowego dodatku na pewno zachęci wiele osób do powrotu do Twojego sklepu czy salonu kosmetycznego.

Drukowane wizytówki magnetyczne

Wizytówki można wydrukować na wielu materiałach. Dużą popularnością cieszą się od kilku sezonów druki na papierze multiloft, PCV lub bezbarwnym plastiku. Świetnym pomysłem jest także realizacja wizytówek na papierze magnetycznym. Możesz wykorzystać je jako formę reklamy swojej działalności i „przyklejać” je do skrzynek na listy w blokach lub domkach jednorodzinnych, lub rozdawać swoim Klientom. Dzięki wykorzystaniu magnetycznego materiału Klient będzie mógł przytwierdzić taką wizytówkę do drzwi swojej lodówki, a to sprawi, ze kontakt do Twojej firmy będzie zawsze pod ręką.

Wizytówki – przypominajki

Idealne rozwiązanie dla warsztatów samochodowych, firm specjalizujących się w detailingu aut czy gabinetów medycyny estetycznej. Tak samo jak w przypadku wizytówek – kart lojalnościowych front biznes karty możesz wykorzystać na umieszczenie na nim danych a na tyle zostawić miejsce na zapisanie daty kolejnej wizyty.

Bez względu na to, na jaką formę wizytówki się zdecydujesz, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Wrocławska firma Stempleks od wielu lat dostarcza swoim klientom druki reklamowe najwyższej jakości. Oprócz standardowych zamówień na wizytówki lub ulotki, istnieje możliwość realizacji druków nietypowych. Jeżeli masz inny, ciekawy pomysł na wykorzystanie potencjału, jaki posiadają firmowe biznes karty – skorzystaj, w tym zakresie, z pomocy specjalistów.


Aktualności

Powiązane artykuły