W trakcie kłótni uszkodził samochód

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 32-latek z Gołdapi. Mężczyzna na jednym z osiedlowych parkingów celowo uszkodził vw Passata. Zniszczenia oszacowano na kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Jak się okazało nie było to jego jedyne przewinienie. Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego trafił do aresztu na dwa miesiące.

Do zdarzenia doszło 28 grudnia w godzinach wieczornych na parkingu osiedlowym na ul. Mazurskiej w Gołdapi. Pomiędzy dwoma mężczyznami wywiązała się awantura, w wyniku której jeden z nich nie zważając na dalsze konsekwencje swojego zachowania chwycił kostkę brukową i rzucił w zaparkowanego passata drugiego z mężczyzn, po czym się oddalił.

O wybitej szybie, wgnieceniach i zarysowaniach swojego samochodu policjantów zawiadomił poszkodowany 30 grudnia. Funkcjonariusze szybko zatrzymali podejrzewanego o uszkodzenie mężczyznę. Okazał się nim być 32-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna wyjaśniał policjantom, że powodem jego zachowania było nieporozumienie. Jak sam stwierdził, samochód uszkodził w nerwach, w ramach „odwetu”.

32-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, jak się okazało mężczyzna był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie odbędzie zasądzoną mu karę.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “W trakcie kłótni uszkodził samochód

  1. Sztyrlic

    A ja się pytam. Gdzie była policja ? I czemu nie strzelali ? No przynajmniej pałki, albo paralizatora powinni użyć. Za milicji dobrze wiedzieli co robić. Żądam stanowczych reakcji od policji.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...