W Radziłowie wywalczyli sześć punktowanych miejsc

Czterech reprezentantów UKS Gołdap Zdrój wystąpiło w XII Otwartych Mistrzostwach Radziłowa w Tenisie Stołowym. Wywalczyli sześć punktowanych miejsc. Najlepiej zaprezentował się Mateusz Marcinkiewicz.

Gołdapianin zajął pierwsze miejsce na podium w kategorii szkół podstawowych i open na ósmym miejscu. Julia Jankowska znalazła się na drugim miejscu, Grzegorz Wesołowski na trzecim i piątym, Marek Różycki na trzecim i dziewiątym.

W turnieju open za bardzo dobrą postawę Mateusza Marcinkiewicza trener Marek Różycki po rozegraniu pierwszego seta oddał mecz młodemu utalentowanemu zawodnikowi, co umożliwiło Mateuszowi rywalizację w strefie premiowanej nagrodami.

Zawodnicy z Gołdapi wręczyli upominki organizatorom oraz zawodnikom – ufundowane przez Starostwo Powiatowe z Gołdapi, Gminę Gołdap, UKS Gołdap Zdrój.

W turnieju uczestniczyło osiem dziewcząt i czternastu chłopaków w kategorii szkół podstawowych, dwudziestu siedmiu uczestników w kategorii 16 – 49 lat, siedemnastu zawodników w wieku 50 lat i starszych, oraz licząca czterdzieści trzy osoby grupa open.

Mistrzostwa rozegrano 18 stycznia. Tego dnia na 9 stołach rozegrano 200 pojedynków, sędziowanych przez uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej w Radziłowie.

XII OMR w TS przechodzą już do historii. Serdecznie dziękujemy wszystkim wpisującym się ogromnym zaangażowaniem i sercem w tą cieszącą się dużym zainteresowaniem imprezę sportową.

Wyniki:

XII Otwarte Mistrzostwa Radziłowa w Tenisie Stołowym


Sport

Powiązane artykuły