Tradycyjnie kończą I semestr wspólną zabawa choinkową

Tradycyjnie od lat uczniowie Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie kończą I semestr wspólną zabawa choinkową w pierwszą sobotę ferii zimowych.

Tak było i w tym roku. jak zwykle gościliśmy rodziców i uczniów na pierwszej części – dla najmłodszych, która odbyła się w godz. 10:00 – 14:00 rano, natomiast starsi uczniowie bawili się po południu. Zabawę dla maluchów poprowadziły animatorki z organizacji „Pióropusz” z Olecka i poszło im to wspaniale. Był także Mikołaj z prezentami… dla grzecznych, oczywiście!

Dzieciaki świetnie się bawiły, czas również umiliły występy taneczne starszych uczniów naszej szkoły, które jako koło taneczne przygotowały kilka ciekawych układów. Natomiast w godz. 14:00 – 18:00 starsi uczniowie bawili się na dyskotece poprowadzonej przez naszych szkolnych didżejów z klasy VIII.

Gromkie brawa nagrodziły piękne występy kółka tanecznego. Wszyscy uczniowie otrzymali również słodkie upominki ufundowane przez panią dyrektor. Pożegnaliśmy się wesołym życzeniem: „Miłych ferii!”.

Powiązane artykuły