Pozostań sobą i dołącz do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Służbowo technik kryminalistyki z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi. Prywatnie rysownik satyryczny-karykaturzysta, perkusista, gitarzysta, klawiszowiec oraz cajonista.

Jeśli lubisz wyzwania i pracę w zespole, dołącz do Straży Granicznej! Bycie funkcjonariuszem Straży Granicznej stwarza wiele możliwości. Jedną z nich wybrał st. chor. szt. SG Maciej Mackiewicz, który od 15 lat pełni służbę w Placówce Straży Granicznej w Gołdapi. Na co dzień jest technikiem kryminalistyki. To stanowisko traktuje jako służbową pasję. Zabezpiecza ujawnione ślady osób przekraczających nielegalnie granicę Rzeczypospolitej Polskiej. Bada autentyczność dokumentów i pomaga w odnalezieniu sprawców przestępstw, a po służbie ma czas na pozostałe zainteresowania. Maciej zajmuje się satyrą rysunkową, jest również multiinstrumentalistą. Gra na perkusji, gitarze, klawiszach oraz cajonie.

Służba w Straży Granicznej nie przeszkadza w realizacji swoich prywatnych pasji. Nie zwlekaj, dołącz do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i pozostań sobą! Jedno z 65 miejsc czeka właśnie na Ciebie. Więcej informacji: www.wm.strazgraniczna.pl w zakładce „Rekrutacja do służby w W-MOSG”.


Aktualności

Powiązane artykuły