Pijany spowodował kolizję drogową

Gołdapscy policjanci zatrzymali pijanego kierującego, który spowodował kolizję drogową. 25-latek prowadził pojazd mają blisko promila alkoholu w organizmie. Ponadto nieodpowiedzialny mieszkaniec gminy Gołdap jadąc w takim stanie spowodował kolizję drogową. Sprawca już stracił prawo jazdy. Będzie odpowiadał przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W pierwszy dzień nowego roku dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi obsługiwali kolizję drogową. Do zdarzenia doszło około 11.30 na ul. Warszawskiej w Gołdapi. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący audi nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył hyundaia, którym podróżowały trzy dorosłe osoby.

Na szczęście nikt nie został ranny. Następnie policjanci sprawdzili stan trzeźwości 25-letniego sprawcy zdarzenia. Okazało się, że prowadził samochód pojazd mając blisko promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 25-latka oraz nie dopuścili do dalszej jazdy.

W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna nie kwestionował swojej winy, za co teraz będzie odpowiadał przed sądem. W najbliższym czasie usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły