Jechał za szybko, zjechał do rowu

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło dzisiejszej nocy na obwodnicy miasta. Kierujący volvo nie dostosował prędkości do warunków na drodze, uderzył w latarnię, znak drogowy i zjechał do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy (10/11 stycznia) około 00:30. Oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie o samochodzie w rowie.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 19-letni kierujący volvem, jadąc drogą krajową K-65 od Jabramowa nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem. Uderzył w słup oświetleniowy i znak drogowy, po czym zjechał do przydrożnego rowu.

Młody mężczyzna jechał z pasażerem, na szczęście nic poważne im się nie stało. Był trzeźwy, został przez policjantów ukarany mandatem.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Jechał za szybko, zjechał do rowu

 1. Brajan

  Kolejny „Miszcz” kierownicy któremu mama kupiła auto. Komórka przy uchu, muza na full, nie dziwię się, że nie słyszał jak silnik wyje na wysokich obrotach.

  Bo na mieście, tsza błysnąć przed Karyną i Andżeliką.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Młody przyjaciel starszych

   Dokładnie, ale gdy starszy człowiek zasłabnie za kierownicą albo wpadnie w lekki poślizg to już chcą takiemu zabrać samochód i umieścić w domu starców.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. ZAŁOGA

  TOŻ¬ TO ŚWIETY MIKOŁAJ !!!! DARŁ TAK SZYBKO BO Z PREZENTAMI BYŁ, ZAPIŁ PRZED NOWYM ROKIEM I CHCIAŁ NADROBIĆ ! POZDRAWIAMY !!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...