Spotkanie wigilijne grup projektowych w Baniach Mazurskich

Spotkanie świąteczne zgromadziło przy wspólnym stole kilkudziesięciu członków grup nieformalnych z różnych projektów, które realizowaliśmy. Świąteczne spotkanie było doskonałą okazją nie tylko do wspólnej dyskusji, ale przede wszystkim do znalezienia czasu dla drugiego człowieka.

Istotnym aspektem tego rodzaju wydarzeń jest umiejętne połączenie potencjału ludzkiego z planami i działaniami instytucji kultury. Jest nam niezmiernie miło, iż mieszkańcy różnych sołectw z naszej gminy tak chętnie uczestniczą w podejmowanych działaniach realizując wyjątkowe pomysły z programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019.

W trakcie spotkania wigilijnego podzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie dalszej, owocnej współpracy. Przedstawiciele grup otrzymali podziękowania za ogromne zaangażowanie i realizację własnych pomysłów. Kolejne podziękowanie skierowane było do pani Romualdy Fiedorowicz, której tomik wierszy opublikowaliśmy w ramach programu Niepodległa.

Przepiękną publikację upamiętniającą ten szczególny czas – odzyskania niepodległości, przekazaliśmy do zasobów Gminnej Biblioteki Publicznej w Baniach Mazurskich.

W trakcie wspólnego spotkania usłyszeć można było dźwięki przebojów grupy nieformalnej „Tęcza” z płyty „Stare przeboje na nową nutę” nagranej w ramach projektu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dzisiejsze spotkanie i wspólnie spędzone chwile.

Powiązane artykuły