Kolejny start i kolejny sukces na koncie młodych piłkarzy „Rominty

Kolejny start i kolejny sukces na koncie młodych piłkarzy OSiR MKS Rominta Gołdap. Tym razem nasi mali piłkarze wystąpili w Półfinale Halowych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który odbył się w Korszach.

W turnieju tym okazali się najlepsi i z pierwszego miejsca awansowali do grona sześciu najlepszych ekip województwa. W eliminacjach wojewódzkich o awans do Finału Wojewódzkiego rywalizowały 42 drużyny.

Należy podkreślić że pięć z sześciu zespołów, które awansowały w tym roku do finału, to uczestnicy finału z roku poprzedniego. Świadczy to o gęstym sicie turniejów eliminacyjnych i o tym, że do finałów rzeczywiście docierają jedynie najlepsze zespoły.

Potwierdza to rzetelną pracę wykonywaną w tych klubach, za czym przemawiają osiągane przez nie wyniki. Zawodnikom Rominty przyjdzie bronić czwartego miejsca zajętego w ubiegłorocznym finale i próby zajęcia lokaty na podium.

W Finale Wojewódzkim, który zostanie rozegrany 11 stycznia w Elblągu rywalizować będą następujące zespoły : AS Stomil Olsztyn, ZKS Olimpia Elbląg, KS Constrarct Lubawa, UKS Mini Soccer Academy Mrągowo, MKS Korsze oraz Rominta Gołdap.

Powiązane artykuły