Popołudniowe obchody obchodami Narodowego Święta Niepodległości

Zdjęcia z popołudniowych uroczystości związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. Msza w konkatedrze NMP MK oraz capstrzyk na placu Zwycięstwa.


Aktualności

Powiązane artykuły

16 komentarzy do “Popołudniowe obchody obchodami Narodowego Święta Niepodległości

 1. Anonim

  Czy to prawda,że wczoraj podczas wieczornych uroczystości Święta Niepodległości na Placu Zwycięstwa pan burmistrz ponownie obrażał Gołdapian ,wykorzystując Święto 11 listopada do przeforsowania swojego pomysłu burzenia POMNIKA NIEPODLEGŁOŚCI i postawienia nowego bo to jego pomysł?Czy pan burmistrz nie wysłuchał prośby księdza na mszy aby w Gołdapi ludzie ze sobą współpracowali, szanowali się?

  1. Anonim

   Co Wy z tym księdzem?Ludzie mają swoje rozumy.

   1. Anonim

    I pewnie ta osoba co pisała komentarz była na mszy a do tego współpracuje i szanuje innych?Dobre.

 2. Olo

  Tak, bo jak ksiądz coś powie nie ważne czy dobrze to i tak lewactwo twierdzi że trzeba mieć rozum i nie słuchać

  1. Anonim

   No a Ci naj siedzą w pierwszych ławkach.Znam ja pewnych oj znam.

 3. Wkurzony

  Proszę Państwa. Czy dziwi Was zachowanie burmistrza? Mnie osobiście absolutnie. Uwierzyliście w te jego brednie podczas kampanii, tę łagodną twarz (fragment usunięty przez redakcję)? To teraz macie! Macie popierać wszystkie pomysły i nie krytykować, macie płacić najwyższe podatki, wodę i ścieki i siedzieć cicho. Macie finansować podróże do Chin i samochód służbowy do celów prywatnych. I macie go tylko chwalić! Nawet jeśli wyzywa Was od komuchów i hub!
  Ładnego burmistrza nam wybraliście!

  1. Synek

   Piszesz „wybraliście”. Czyli, że Ty nie wybierałeś? A więc przyjmij do wiadomości, że takich leni było w Gołdapi mnóstwo i teraz wszyscy, łącznie z Tobą mamy „to” co mamy. bo nie poszedłeś ,jak oni, do wyborów.

 4. Kolejny komentarz nie został opublikowany. Proszę wyrażać się oględniej..

 5. Gołdapianka

  Wstyd. Ciągle jątrzy i dzieli. Nie czas i pora w Święto Niepodległości – było przemówienie Burmistrza w sprawie zmiany pomnika.

  1. On

   No i jeszcze przyspieszenie burmistrza po mszy na placu co spowodowało, że nasze dzieci ze szkoły muzycznej nie wystąpiły przed mieszkańcami. Bo burmistrz zaczął przemówienie ok pół godziny wcześniej niż było w programie. To kolejny dowód, że burmistrz nie szanuje ludzi, już nie tylko wyborców, także przyszłych wyborców.

   1. Anonim

    Ale głupoty. Burmistrz nie szanuje.Czytać się tego nie chce.Burmistrz nie przewidział,że msza się skończy wcześniej.Podatki itp .Poczytajcie co się dzieje w innych gminach.Może burmistrz ma pracowników.Grały dzieci.Pięknie później. We wszystkim widzicie zło.Może trzeba spojrzeć z innej strony.Impreza super i inne rzeczy.Podatki?Nikogo nie wyzwał od komuchów.No ale pewnie w Powiecie jest super.Przyład jak się nazywało Panią Wiolettę W.Super.Od Pani A.już wszyscy uciekają.Chodzicie do Kościoła a taka nienawiść.Wstyd.

    1. Ja

     Mówisz Anonimie, że niesprawiedliwie jest traktowany? Ano zobacz, to zupełnie tak, jak on traktuje innych. Widać karma zaczyna wracać

   2. Anonim

    To teraz ktoś napisał. Burmistrz lubi szkołę muzyczną a zwłaszcza te fantastyczne dzieci,które grają.To nie jest jego winna.Myślę, że to działo się tak szybko i dlatego tak wyszło.Proszę nie pisać ,że nie szanuje dzieci bo to już ,,poniżej p.”Ten człowiek lubi i szanuje te świetne maluchy.

 6. Wstyd

  Nie chcemy burmistrza co mieszkańców ma za nic iż ich głosem się nie liczy a inaczej myślącymi pogardza i obśmiewa.

  1. Anonim

   I kto to pisze. Pewnie ta pani albo ten pan co siedzi w pierwszej ławce w Kościele. A my nie chcemy osób, które tak mówią na sesjach powiatowych o kobiecie. Pani A. jeszcze trochę a nikt nie będzie z panią rozmawiał.

   1. Anonim

    Temat art o niepodległości, pierwszy komentarz o zachowaniu burmistrza a ty nadal drążysz temat powiatu.Tobie chodzi o to,aby odsunąć komentarza dotyczące zachowania burmistrza a pisze to zapewne doradca burmistrza,pewnie ten co wchodzi do rady powiatu.