Dom Kultury zaprasza na spektakl Teatru im. Stefana Jaracza

W piątek (22 listopada) w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi zagości Teatr Jaracza z Olsztyna. Serdecznie zapraszamy na spektakl zrealizowany w ramach projektu Teatr Polska pt. „Jeremi się ogarnia.LOL”. Początek spektaklu – 18:00.  Wstęp wolny.

Recenzja spektaklu – Maja Zalewska, Dziennik Teatralny:

Naukowcy alarmują, że młodzież uzależniła się od Internetu. Informują o tym oczywiście w Internecie. Bo dziś cały świat się od niego uzależnił i nie ma się co dziwić. Problem zaczyna się wtedy, gdy przestajemy ze sobą rozmawiać w cztery oczy. „Jeremi się ogarnia. LOL” to opowieść o młodych ludziach, którzy znakomicie poruszają się w świecie wirtualnym, ale nie radzą sobie w rzeczywistym. Radość okazują tak – :), a smutek tak – :(. Jednak w ich życiu zdarzą się sytuacje, gdy trzeba będzie wynurzyć się ze swojej jaskini i zacząć rozmawiać „w realu”. Użyć prawdziwych emocji patrząc sobie w oczy. A to najtrudniejsze… Prawda? 🙂

Ponieważ scenariusz napisał Szymon Jachimek (autor m.in. „Jazdy na zamek. Musicalu krzyżackiego”), możecie liczyć na sporą dawkę humoru. Wyraziste postacie, dynamiczna muzyka, wartkie dialogi. Do tego niezręczne sytuacje w szkole, niechciane rozmowy z rodzicami i pierwsze dramaty miłosne. Czyli wszystko, co lubicie oglądać u innych, a czego nie chcecie przeżywać sami. Przynajmniej „w realu” ;).

Powiązane artykuły