Tym razem liczyła się twórczość i kreatywne podejście do wykonania pra

Za nami kolejne spotkania przyrodników, czyli warsztaty przyrodnicze zorganizowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nadzieja”. Edukacyjne warsztaty poprowadziła dla nas wolontariuszka Basia.

Tym razem liczyła się twórczość i kreatywne podejście do wykonania prac plastycznych z wykorzystaniem tematyki przyrodniczej a w szczególności liści. Dzięki zdobytej wiedzy w poprzednich spotkaniach każdy mógł dopasować liście z drzew do swojej pracy.

Każda praca przechodziła kontrolę jakości ( wszystkie prace ją przeszły) -otrzymały pieczęć Stowarzyszenia, która oznaczała przyjęcie pracy do konkursu.

Już niedługo podsumowanie projektu na którym wręczymy nagrody zwycięzcom konkursu na najładniejszą pracę plastyczną z wykorzystaniem liści.

Warsztaty zrealizowane zostały w ramach projektu „Działajmy razem” , dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Banie Mazurskie realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.


Aktualności

Powiązane artykuły