14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej

Był to dzień wyjątkowy, ponieważ gośćmi „Dwójki” byli: burmistrz miasta i gminy Gołdap, przedstawiciele lokalnych instytucji, z którymi współpracuje szkoła; dyrektorzy szkół podstawowych, nauczyciele, którzy zdobyli kolejny stopień awansu zawodowego; nauczyciele wyróżnieni za pracę nagrodą burmistrza; nauczyciele emeryci.

Wszyscy zostali powitani przez panią dyrektor, Annę Budzińską.

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem Barbary Nierwińskiej i Małgorzaty Marcinkiewicz przygotowali słowno-muzyczny upominek, program telewizyjny pt. „Express Dwójki”. Część sali gimnastycznej przeistoczyła się w studio telewizyjne z kadrami, taśmami, starym sprzętem audiowizualnym, konsolą dla prezenterów. Reporter „Expressu Dwójki” i prezenterzy wykazali, na czym polega praca nauczyciela. Nie zabrakło życzeń od burmistrza i innych zaproszonych gości.

Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

Bardzo dziękujemy przede wszystkim naszym uczniom, poza tym panom z Domu Kultury za świetne nagłośnienie, rodzicom za pyszne ciasta, kolegom i koleżankom za współpracę.


Aktualności

Powiązane artykuły