Rezerwacja parkingu na lotnisku w kilka minut

Boisz się zostawiać swoje auto w przypadkowych miejscach publicznych, gdy wyjeżdżasz na tygodniowy urlop? Nie chcesz jechać kilka godzin pociągiem lub autobusem do innego miasta, z którego masz wylot?

To chyba naturalne, że wolimy komfortową podróż prywatnym środkiem transportu i pewność, że pozostawimy pojazd w bezpiecznym miejscu, które jest do tego dostosowane oraz znajduje się blisko lotniska. Mamy więc coś, co powinno przypaść większości osób do gustu. Jest to oczywiście parking na lotnisku lub znajdujący się w bardziej bliskiej okolicy z możliwością wcześniejszej rezerwacji miejsca.

Nie musisz więc obawiać się, że przyjedziesz na parking i będziesz przez kilkadziesiąt minut szukać miejsca lub czekać aż się ono zwolni. Nie musisz nawet przyjeżdżać na parking. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak cały proces wygląda w praktyce i upewnić się, że jest to oferta spełniające Twoje oczekiwania, zapraszamy serdecznie do dalszej części materiału. Z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące rezerwacji miejsca parkingowego.

Rezerwacja parkingu przez internet – zobacz, jakie to proste

Co należy zrobić? W pierwszej kolejności wejść na stronę internetową firmy Parkos. Zrzesza ona dostawców usług, którzy posiadają wysokiej jakości parkingi w bliskiej odległości od najpopularniejszych lotnisk. W następnym kroku należy wybrać dostępną i satysfakcjonującą ofertę w konkretnym mieście lub kraju oraz zaznaczyć datę przyjazdu i odebrania auta. Rezerwacja miejsc parkingowych nie zajmie więcej niż kilka minut.

Możliwość zmiany rezerwacji w ciągu chwili

Twoje plany uległy zmianie i wylot jest opóźniony o jeden dzień? Wiesz o tym wcześniej? Możesz więc bez problemu zmienić warunki rezerwacji i przesunąć ją, jeśli zrobisz to nie później, niż 24 godziny przed wcześniej ustalonym terminem. Dokładnie na takich samych warunkach możesz również anulować rezerwację. Otrzymasz wtedy pełny zwrot kosztów.

Co w sytuacji, jeśli w trasie auto ulegnie awarii lub stanie w korku? Koniecznie skontaktuj się z pracownikami parkingu telefonicznie i poinformuj ich o zaistniałej sytuacji. Gdzie znajdziesz numer? Otóż jest on dostępny w potwierdzeniu mailowym, które otrzymujesz po dokonaniu i sfinalizowaniu rezerwacji. Warto od razu zapisać go sobie w telefonie, by w nagłych przypadkach mieć go zawsze pod ręką. Z pewnością ułatwi to kontakt i realizację zlecenia specjalistom, którzy będą przygotowani na Twój przyjazd.

Wybrałeś już odpowiedni parking, lotnisko i termin (przyjazdu oraz odebrania auta)? W takim razie pozostaje Ci już tylko cieszyć się urlopem lub wyjazdem w celach biznesowych. Pamiętaj, że Twoje auto jest w dobrych rękach i nie musisz się martwić, że coś mu się stanie. Jest ono bezpieczne.


Aktualności

Powiązane artykuły