Pomiędzy atrakcjami turystycznymi uczniowie z Grabowa poświęcili czas na edukację

W dniach od 9 do 13 września uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie przebywali w Krynicy Morskiej. Dzieci poznały uroki tej często odwiedzanej przez turystów miejscowości na Mierzei Wiślanej.

Zwiedziły obóz koncentracyjny „Sztuthoff”, weszły na latarnię morską oraz zdobyły ciekawe miejsca „Wielbłądzi Garb” i ” Górę Pirata”.

Krynica okazała się być doskonałym miejscem wypadowym do zwiedzania innych miejscowości nadmorskich. Tak więc dzieci popłynęły statkiem i zwiedziły Frombork. Następnego dnia Zamek w Malborku, a ostatniego pojechały na wycieczkę do Gdańska i Sopotu. Pomiędzy atrakcjami turystycznymi uczniowie poświęcili czas na edukację.

Były to zajęcia poświęcone negatywnym skutkom zażywania narkotyków oraz środków odurzających i jak można się przed nimi bronić. Ważnym elementem wyjazdu była integracja i wspólne spędzanie czasu podczas zabawy i wspólnego zwiedzania. Pobyt pełen atrakcji w Krynicy Morskiej mógł się odbyć dzięki dofinansowaniu uzyskanemu od Gminy Gołdap. Dziękujemy!


Aktualności

Powiązane artykuły