Policjanci poszukują świadków kradzieży audi

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi prowadzą czynności w sprawie kradzieży samochodu audi Q7 koloru czarnego na gołdapskich numerach rejestracyjnych, do jakiej doszło na ul. Partyzantów 6 w Gołdapi.

Gołdapscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży czarnego audi Q7 na gołdapskich numerach rejestracyjnych. Do zdarzenia doszło między godziną 10:00 w czwartek 05 września a godziną 14:00 we wtorek 10 września. Samochód z 2009 roku zaparkowany był wzdłuż ulicy Partyzantów przy bloku numer 6 w Gołdapi. (odcinek drogi między ul. Tatyzy i ul. Warsztatową).

Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które widziały w tym okresie wskazany pojazd, o wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem 87-615-54-00 lub 87 – 615-54-32.

Poszukujemy także osoby, które podróżowały w tym okresie ulicą Partyzantów w pobliżu bloku numer 6 samochodem wyposażonym w kamerę – rejestrator jazdy. Osoby te proszone są o bezpośredni kontakt z oficerem dyżurnym bądź Wydziałem Kryminalnym KPP w Gołdapi.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły