IV Świąteczny Koncert Finałowy – warsztaty muzyczne

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych dzieci, młodzież, osoby dorosłe i seniorów do udziału w bezpłatnych warsztatach wokalnych zakończonych Świątecznym Koncertem Finałowym, który odbędzie się w hali OSiR w Gołdapi 15 grudnia 2019 r. (początek o 17.00).

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość poznania ABC emisji głosu, pracy z mikrofonem oraz ruchem scenicznym. Chórowi podczas Świątecznego Koncertu Finałowego będzie towarzyszyła orkiestra kameralna, w składzie której będą grać profesjonalni muzycy, oraz absolwenci i uczniowie PSM Ist. w Gołdapi.

Udział w warsztatach i Świątecznym Koncercie Finałowym jest bezpłatny.

Wybierz najbliższe Tobie miejsce prób i przyjdź, czeka Cię wspaniała zabawa i niezapomniana muzyczna przygoda. Szczegółowe informacje na plakacie.

Organizatorem warsztatów i koncertu jest Fundacja Uskrzydleni Wspieramy-Kreatywnie, znajdź nas na facebooku i bądź na bieżąco:

https://www.facebook.com/Fundacja-Uskrzydleni-Wspieramy-Kreatywnie

Kontakt:

fundacjauwk@gmail.com

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, a także z programu Fundacji Tesco „Decydujesz, pomagamy”, Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Gołdap realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny, oraz ze środków Gminy Gołdap i Fundacji Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi.

Powiązane artykuły