Pijani kierowcy zatrzymani przez Straż Graniczną

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali nietrzeźwego kierowcę motoroweru i rowerzystę. Pierwszy mężczyzna miał pand 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a drugi 1,7.

10 sierpnia na jednej z dróg w powiecie bartoszyckim patrol Straży Granicznej zatrzymał jadącego motorowerem mieszkańca tej gminy. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach zbadali alkomatem 36-lata. Okazało się, że kierowca miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Drugie zatrzymanie miało miejsce dzień wcześniej w gminie Dubeninki. Funkcjonariusze Straży Granicznej udaremnili dalszą jazdę pijanemu rowerzyście. Badanie alkomatem 67-letniego mieszkańca tej gminy wykazało, że mężczyzna miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach przekazali rowerzystę policjantom z KPP w Gołdapi.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Pijani kierowcy zatrzymani przez Straż Graniczną

  1. Zadrożny

    Na drodze Gołdap – Dubeninki – Żytkiejmy dzieje się coraz gorzej. Nie dość, że jeżdżą nietrzeźwi rowerzyści i kierowcy aut to jeszcze do tego po coraz gorszej drodze. Dlaczego ciągle nie ma decyzji w sprawie przebudowy tej drogi? Czy naprawdę trzech oszołomów (Mieruński, Kordjak i Pasiuk) jest w stanie zablokować tę bardzo potrzebną naszym mieszkańcom inwestycję drogową? Ludzie opamiętajcie się. Dzięki tej trójce ponad 100 mln złotych zewnętrznych pieniędzy przejdzie nam koło nosa!