Powiązane artykuły

26 komentarzy do “X Sesja Rady MIejskiej

 1. Rybka

  Według burmistrza „uzasadnienie” do projektu Uchwały o zmianie w budżecie to po prostu poinformowanie, że jest zmiana! . Natomiast, wg burmistrza, nie ma potrzeby w uzasadnieniu podawać dlaczego następuje taka zmiana. Ot i cały burmistrz.

   
 2. Żorż

  Burmistrz robi łaskę, że … będzie uzasadnienie do projektu uchwały!!! Pani Beato, ma Pani zdecydowanie rację. W projekcie absolutnie nie ma uzasadnienia. A ponadto, dlaczego to radni mają pokazywać urzędnikowi jak ma brzmieć uzasadnienie. Burmistrzowi się role pomyliły.

   
 3. ktoś

  Z całym szacunkiem do funkcji sprawowania mandatu radnej Pani Sadowska powinna jeszcze odpoczywać po tak ciężkiej chorobie a nie angażować się w życie polityczne.Zdrowie jest ważniejsze niż Pani rola w tej radzie.A pan Burmistrz to już zbyt wiele sobie pozwala.

   
 4. Agata

  Panie Zbyszku Mieruński, czepia się Pan. Dla pani skarbnik czy to 350 tys. czy też 375 tys. to żadna różnica i żadna tam pomyłka. Nie pierwsza u niej i zapewne nie ostatnia. Takimi drobiazgami to pani skarbnik się nie przejmuje, a nuż radni nie dopatrzą. Czepia się pan i najlepszemu skarbnikowi w województwie robi pan wstręty….

   
  1. Anonim

   No co Ty najlepsza i najpiękniejsza to jest Pani zastępca skarbnika.

    
   1. Anonim

    Ciekawe w czym najlepsza????Śmiechu warte.

     
    1. Anonim

     Wstydu ktoś nie ma ale co tam lansik.Teraz czasy gdzie kobiety mają zero godności.Teraz liczy się pozycja i kasa.Co widać i słychać.

      
     1. Anonim

      O tak bez pewnej osoby urząd padnie.Musi być zawsze.Wszystko naj.Grunt to dobrze pokazać się przy ,,szefie i robić sztuczny tłum.Żałosne.Wszystko i wszystkich kontrolować.

       
   2. Anonim

    Ktoś chyba jest ślepy i to bardzo. Albo się pracuje albo chodzi po pokojach i …..Dobre.

     
    1. Anonim

     Co Ty ktoś chory,nie chory ale trzeba się pokazać jakie poświęcenie.Sprytne.ha ha

      
     1. Anonim

      ŻAŁOSNE do bólu.Grunt to społeczni…ha ha

       
     2. Anonim

      A ktoś w to wierzy.Sprytny kłamczuszek.Naj…naj.. Z niczego….

       
   3. Anonim

    No gdzie dookoła święte krówki.

     
    1. Anonim

     Tak ktoś udaje miłą a tak naprawdę jest mściwy do bólu.

      
     1. Anonim

      Karma wraca za wszystko.. jeszcze chwila.

       
 5. Grażka

  To powinno być oczywiste, że jeśli jest projekt ZMIANY w budżecie to do tej ZMIANY powinno być, bez dwóch zdań, solidne uzasadnienie. Tu dziś żadnego uzasadnienia nie było. Pani Otto ma rację, dziwne, że tylko ona odzywa się w tym temacie i brak zdecydowanego głosu poparcia ze strony innych radnych. Gdzie jesteście panie Syperek, Wołejko, panowie Makarewicz, Zajączkowski, i inni? Nie widzicie tej oczywistości. To jedna kobieta ma brać na barki całe odium? Nieładnie. A burmistrz uważa, że wszystko jest w porządku, ale”jak już wam tak zależy to będziemy dopisywać jedno zdanie”. Robi łaskę radnym i mieszkańcom, że uzasadni wydatek.

   
  1. Antoni

   Jeśli Pana Makarewicza wybrali mieszkańcy Gołdapi /!/ to powinien w końcu zacząć się interesować pracą rady i budżetem. Lans na Rowerowej Gołdapi jest ok, ale jako mieszkaniec oczekuję od Kolegi baczniejszego zainteresowania budżetem. Po prostu.

    
   1. Zojka

    Trzeba by przy tej okazji wymienić także kilka innych nazwisk radnych udających, że pracują: Janczuk, Zajączkowski, Dzienis, Syperek, Anuszkiewicz, Wołejko, Chmielewski. Bo trzeba jasno powiedzieć – do roboty żadnej się nie palą.

     
    1. BRO zwyczajna

     Anuszkiewicz się nie pali do roboty? To proszę sprawdzić wszystkie interpelacje i jasne będzie kto się angażuje. Cztery lata paliła się do roboty i co? Co najwyżej obrywala za to! Pierwszy lepszy przykład: walczyła o drzewa wszyscy przeciwko a przyszlo co do czego i burmistrz sobie przypisał zasługi, że to niby on je uratował. Tak źle i tak niedobrze.

      
     1. Heniek

      Cztery lata to pani Wioletta ciągle chorowała nie pokazując się ani na sesjach ani na komisjach. Taka prawda.

       
     2. Kinia

      Heniek 4 lata to chyba ty chorowaleś. Nie kłam. Potwierdzeniem obecności i pracy pani Anuszkiewicz są lisy obecnośći z posiedzeń, składane interpelacje i zapytania oraz wnioski do budżetu.

       
     3. J

      Moim zdaniem pani radna Wioletta Anuszkiewicz pracuje nieco więcej niż większość obecnych radnych, ale dopiero w tej kadencji. W poprzedniej rzeczywiście sporo chorowała i często była nieobecna. Nie jest to oczywiście jej winą.

       
 6. Zenobi Ch.

  Czy ktoś mógłby wyjaśnić jakie nadzwyczajne powody zmuszały pana przewodniczącego do zorganizowania dziś tej NADZWYCZAJNEJ Sesji?

   
  1. Ja

   No jak to? „Nieuzasadnione” zmiany w budżecie, zwiększające dochody, by móc zwiększyć wydatki 🙂

    
   1. Zenobi Ch.

    Teraz rozumiem 🙂

     
 7. Kilku komentarzy nie zamieściliśmy, ponieważ zawierają aluzje do wyglądu i życia prywatnego oraz określenia naruszające dobra osobiste. Proszę – merytorycznie komentować…