18 Północna Liga Regionalna 2018/19 – Gołdap na trzecim miejscu

W tegorocznych zmaganiach 18. edycji Północnej Ligi Regionalnej uczestniczyło 10 zespołów z Podlasia i Mazur. W II rundzie zespoły walczyły w dwóch grupach o miejsca 1-5 i 6-10. W grupie A do ostatniej kolejki trwała zacięta rywalizacja o zwycięstwo pomiędzy Oleckiem i Ełkiem.

Ostatecznie górą okazali się ełczanie, którzy w bezpośredniej potyczce pokonali Czarnych 10:5.

W starciu liderów rankingu i obu zespołów i tym razem Robert Karniej okazał się lepszym od Marcina Czarniawskiego. Miejsce na podium uzupełnił zespół z Gołdapi. W grupie B poza zasięgiem dla rywali byli zawodnicy z Suwałk, a za ich plecami trwała bardzo wyrównana walka o pozostałe lokaty. O końcowej klasyfikacji decydowały wyniki meczów między zainteresowanymi drużynami. W rankingu indywidualnym za liderami ełczan i Olecka uplasowali się: Janusz Rososiński z Giżycka, Grzegorz Wesołowski z Gołdapi i Bogdan Zieliński z Suwałk. Pamiątkowymi medalami nagrodzono również najlepszych zawodników wszystkich drużyn. Wyróżniono również najstarszego (Franciszek Jastrzębowski) i najmłodszego (Maciej Bronakowski) zawodnika. Nagrodę fair play za tegoroczne rozgrywki przyznano drużynie z Białobrzegów.

Wyniki II rundy PLR 2018/2019

Pamiątkowymi pucharami zostały nagrodzone wszystkie drużyny, najlepsi zawodnicy w rankingu indywidualnym (kolor czerwony), najlepsi zawodnicy wszystkich 10 drużyn z pominięciem rankingu (kolor niebieski), wyróżniający się zawodnicy starszego i młodszego pokolenia oraz zostanie wręczona nagroda Fair Play.